| Prostnuștiunimic a întrebat:

Buna seara, daca ÎNCĂRCĂTORUL telefonului S-A STRICAT, dacă acum îl INCARCAC cu un ÎNCĂRCĂTOR tot ORIGINAL (aceeași marca) dar alt model poate sa "strice bateria" că încătoarele alea chinezești? Adică pe scurt RXISTA VREUN RISC?

Răspuns Câştigător
| GDAMN a răspuns:

Nu exista niciun risc daca e aceeasi marca incarcatorul, incarca-l fara grija, seara frumoasa!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nah, e o sa fie ok.

| CosminGK a răspuns:

Nu exista niciun risc. Il poti incarca linistit. Daca tii la bateria telefonului tau, nu-l incarca full. Undeva pe la 80/90 la suta si nu-l lasa sa se descarce complet.