| IvanFlorin25 a întrebat:

Buna seara draga lume de pe TPU
Am si eu o problema foarte grava
In care ma tot zbat sa o rezolv dar nu gasesc solutia
Fb-ul meu a fost dezactivat ieri seara din nu stiu ce motiv
Nu ma pot conecta nu pot face nimic
Gen : Contul tau a fost dezactivat. Daca ai vreo intrebare sau nelamurire, poti vizita pagina FAQ (Raspunsuri la intrebari frecvente) Body of an error/warning message. Title is: Account Disabled laughing mai ai vreo sansa sa-mi recuperez contul?
Va rog help.

3 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si, din pacate, nu am putut face nimic pentru a-l recupera. Solutia: cont nou.

| IvanFlorin25 explică (pentru Kitty):

Cred ca sti cum ma simt in acest moment laughing)!
Imi vine sa-mi iau campi laughing)...

| IvanFlorin25 explică (pentru Kitty):

Si mi-am facut un cont nou si tot la fel am patit laughing))