| ad2017 a întrebat:

Cum reactivez contul facebook apropo imi scrie : Cont dezactivat
Contul tau a fost dezactivat. Daca ai vreo intrebare sau nelamurire, poti vizita pagina FAQ (Raspunsuri la intrebari frecvente) Body of an error/warning message. Title is: Account Disabled.

Răspuns Câştigător
| InnocentSίn a răspuns:

Buna! Daca au trecut mai mult de 30 de zile de cand ti-ai dezactivat contul, din pacate nu il mai poti recupera pentru ca a fost sters.

| ad2017 explică (pentru InnocentSίn):

Chiar daca nu l-am dezactivat eu ci facebookul totusi dau funda XD

3 răspunsuri:
| Banu_Sorin_1990 a răspuns:

Lui prietenului meu ia dezactivat contul de ce?