| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara draga TPU cu respect va rog sa-mi spuneti si mie cu ce program pot sa deschid un cd cu fisiere cdfs. multumesc frumos

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows Mediaplayer! S-ar putea sa fie imagine, ar fi bine mai intai sa o montezi in DVD virtual, cu Daemon sau Power ISO!

| lpavel a răspuns:

Nu de aceea nu poti sa-l deschizi ca nu ai un program compatibil ci de aceea ca ai un dvd-rom foarte vechi ce nu e compatibil cu acel cd nu cu ce este pe el! Ar fi timpul sa-ti schimbi dvd/cd-romul cu unul mai nou de tip IDE si nu vei mai avea astfel de probleme!
Pana atunci cauta un prieten care are un pc mai nou si-i faci copie pe un cd care e compatibil cu dvd-romul tau! Bafta!

| K0sti a răspuns (pentru lpavel):

"unul mai nou de tip IDE"...zau, asta e nou la tine?