| Marius12341234 a întrebat:

Buna seara, fac live stream pe OBS cu o camera web C920 care mi s-a ars, nu mai merge, am cumparat alta camera acelasi model si cand dau sa fac live in OBS imaginea odata la 10 secunde se inteapa, apare ca o dunga alba si dupa isi revine, dupa face iar la fel. Nici setarile nu mi se salveaza. Cine ma poate ajuta dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Licenta nu are de-a face. Poti incerca un reinstall. Pare ceva de software.

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Salut, pare stricata. In alt port usb ai incercat? Pe alt calculator ai incercat?

| Marius12341234 explică (pentru dinaprilie):

Salut am incercat in alt port USB face la fel imaginea, am pus camera pe alt laptop tot prin OBS imaginea nu mai face totul merge perfect si acel laptop e mai slab i3 eu avand i7 gen9, oare sa reinstalez windwos-ul si sa cumpar o licenta, ideea e ca eu am instalat unele drive si poate din cauza asta face imaginea asa. Multumesc

| dinaprilie a răspuns (pentru Marius12341234):

Licenta nu are de-a face. Poti incerca un reinstall. Pare ceva de software.