| Robert_Florin_1993_Y6LI a întrebat:

Buna seara lume.
Vin si eu cu o mica mare problema si anume de ceva vreme tot ma notifica cu aceasta eroare o sa pun o poza cu aceasta, nu stiu ar trebui sa ii fac sau cum pot sa refuz notificarile?

https://imgur.com/a/dCPTa09

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai actualizari la laptop.

| ziftode a răspuns:

Nu e o eroare
e un program al Laptop-ului care te anunta ca ai un update la BIOS-ul laptop-ului
asigura-te ca laptop-ul e incarcat full si da-i drumul
(programul trebuie sa fie in dreapta jos langa ceas sau apasa pe start si cauta Lenovo)

| Robert_Florin_1993_Y6LI explică (pentru ziftode):

Daca ii dau sa isi fac update e posibil sa mi se buleasca laptopul?
E nou si e si in garantie

| ziftode a răspuns (pentru Robert_Florin_1993_Y6LI):

Da, nu e imposibil, din cauza ca pare fi update de bios
DAR
daca e nou si in garantie iar tu ai folosit PROGRAMUL OFICIAL al producatorului, atunci chiar nu ai nici o problema OARECARE

EU as face update!winking