| Raducu20 a întrebat:

am si eu o problema. Am un Acer Aspire 5742ZG. Prima oara cand mi-am instalat windows-ul 7 a mers totul perfect, pana au parut niste virusi cred eu care m-au facut sa reinstalez windows-ul. Acuma ca am reinstalat windows-ul totul merge greu de exemplu intru pe youtube ( care pana acum merge se incarca foarte repede la 1080) acum abia daca se incarca la 360. Daca am 2 tab-uri de exemplu facebook si youtube si sunt si in My Computer deja e gata, ori se blocheaza ori nu se mai incarca deloc... ce sa spun ca zilele astea am incercat un singur tab de youtube ( care abia de se incarca) si am dat s-a deschis o poza mi s-a blocat 5 minute. Am instalat un antivirul (AVG recomandat de un prieten) care mi-a gasit virusi si in programes files la driverele instalate de pe cd-ul original al laptopului achizitionat de 3-4 luni. Ce as putea sa fac? De ce merge asa de greu? Eu m-am gandit sa formatez partitia D si sa reinstalez windows-ul pe C ( asa nu ar mai putea fi nici un virus) sau daca stiti care ar putea fi problema va rog ajutati-ma ca de 2 saptamani parca merge pe lemne. Multumesc! astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi asa:
ori nu ai instalat windows-ul bine, ori este plin de virus si trebuie neaparat formatat tot, apoi reinstalat windows-ul calumea.
bafta!

1 răspuns:
| Raducu20 explică:

Dar din ce cauza mi s-au intamplat toate astea? pentru ca e acelasi windows 7 care l-am instalat si prima oara? Mersi