PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Pentru altcineva intreb! Daca nu ai internet, la ce mai e bun un Iphone 3?! Merita tinut, sau e mai bine un telefon bun, dar mai ieftin?! Are Gps, poti fi localizat cu el, etc?! Multumesc!

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex explică:

Repet, nu pentru mine era, ci pentru altcineva care are, si, opinam eu, ca fara net, doar pentru vorbit si poze, e prea scump de tinut, plus ca si bateria deja cam face figuri. Deci, in afara de ce mi s-a raspuns deja - multumesc! - se pare nu are si alte chestii care sa il faca "indispensabil", nu?!

| relian a răspuns:

Nu este bun. Daca era macar 3GS mai mergea.Aruncal sau dal la un copil sa se joace cu el.Si net la ce iti trebuie pe telefon.Pai asa ai puitea sa sp; ui de oprice telefon daca nu ai net la ce il tii? Pai il tii sa vorbesti la el ca telefonulde aia e telefon savorbesti nu sa stai pe net.Pe net ai calculator pe care poti umbla.Telefoanele sint sa vorbesti la ele.Sa aibe GPS sa fii localizat adica? Daca nu ai net la telefon nici GPS nu vei avea.Si cred ca asta 3G nu are Gps.e pare ca tu vrei altceva nu telefon. Vrei sa te joci, vrei sa stai pe net si mai stiu eu ce gps-uri.Iti frate un calculator sau gps si gata.Pai si telefon si maibun si mai ieftin ca 3g care ar fi ala. Daca o iei asa orice telefon e bun atita vreme cit il folosesti sa vorbesti cu el. Poti avea si unu de acum 15 ani ca va merge fara nici o problema.

| horia2012 a răspuns:

O intrebare simpla si dificila in acelasi timp. Am un prieten care are iphone 4S si foloseste GPS-ul sa gaseasca numai pizzerii si localuri. Se uita la fotografii cu feluri de mancare, le mareste. Si vorbeste. Altceva nu face cu el.Tu ai da banii pe asa ceva? Multi, in primul rand isi cumpara un asemenea telefon pentru imagine. Urmeaza SMS-urile.Jocurile si Muzica, internetul, la multi pana la prima factura cand au depasit traficul de date si incepe scandalul.
Parerea altui prieten, care probabil era cam suparat pe cei cu Iphone
" telefonul e pentru vorbit. Ce atata panarama cu 3g, facebook, yahoo si alte prostii".Il poti contrazice?
-Parerea mea personala e ca daca ai
un iphone 3 pastreaza-l. Daca nu,
un telefon, chiar fara sistem de operare, touch screen sau BlackBerry, camera buna, si care sa filmeze bine pentru instantanee, cativa senzori, o baterie buna e tot ce ai nevoie. Scuza-ma daca am batut campii, dar e parerea mea.

| ALEXE112 a răspuns:

Eu zic ca este bun chiar si fara internet pentru ca filmeaza/pozeaza bine are multe aplicatii arata tare si este razistet muzica se aude bine dar cea mai tare este ca poti sa te dai mare prietenilor tai ca ai un iphone

| Pufosibila a răspuns:

Am avut si eu Iphone 3 dar m-ai bine iti iei un telefon mai bun... sincer fara net pe iphone 3 nu prea ai ce face cu el big grin big grin