| morosanu55 a întrebat:

Pentru descarcare ( downloadare) de video cand fetele stau la webcam, ce programe se folosesc? Am incercat cu IDM, Real Downloader, Ant video, Torch dar nu functioneaza?

3 răspunsuri:
| Safjkadeee a răspuns:

Daca te referi la inregistrare, atunci foloseste Obs, este gratis.

| morosanu55 explică (pentru Safjkadeee):

Eu iti multumesc de raspuns. Nu sunt eu stiutor in IT dar acest OBS este pentru captura video de tipul Bandicamului. Pe mine m ar interesa programe asemanatoare IDM, Ant...ca atunci cand apas pe un buton sa inregistreze video si eu sa pot iesi de pe pagina respectiva. Cand folosesc OBS sau Bandicam trebuie sa stau pe pagina respectiva ( a fetei ) ca sa pot inregistra video. Spre exemplu cand downloadez video de pe live jasmin apas pe Ant video downloader sau pe IDM si eu imediat pot sa ies de pe pagina fetei respective, sa ma uit pe net la fotbal, dar in timpul acesta Idm tot inregistreaza video cu fata respectiva pana cand fata inchide camera web sau merge in privat. Cred ca am fost explicit. Cred ca e ceva cu stream...

| morosanu55 explică (pentru Safjkadeee):

Sunt 2 butoane : start streaming si start recording. Pe start recording l am rezolvat, start streaming cand dau imi apare mesajul could not access the specified channel or stream key, please double check your stream key. If it is correct, there may be a problem connecting to the server.