| VampyYuki a întrebat:

De ce nu imi merge Ytd Video Downloader? Il am instalat cam de vreo o luna, dar nu l-am folosit pana acum. Si astazi cand am incercat sa-l folosesc acolo la "Status" imi dadea "Failed". La orice clip. Ce se-ntampla?

Răspuns Câştigător
| IT4Ever a răspuns:

Incearca Free Studio
http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu,dezintaleaza-l,nu este tocmai un soft bun,iti recomand Freemake Video Downloader,este foarte bun si descarca, converteste video-urile la orice dimensiune, orice format (flv, mp4, webm etc.).

Spor.

| Nallen a răspuns:

Ia-ti ilivid, merge 100%