| morosanu55 a întrebat:

Caut pe google un site cu fete la webcam. Fetele romance imi apar off line desi sunt on line si imi apare in mijlocul paginii un mesaj in engleza. pana acum 4 luni desi fata romanca imi aparea off line eu puteam sa descarc video cu ea cu real downloader. NU E GLUMA. De ce acum nu mai pot. Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| kostasx2 a răspuns:

Sall eugenio! Poti vedea foarte multe fete romance live la web pe http://bongacams.com/track?c=225969

| BlondaFrumoasa a răspuns (pentru kostasx2):

Fete la webcam găsești și aici www.webxweb.go.ro valabil pentru românia.

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să moară Gucu dacă am înțeles ce vrei.

| morosanu55 explică (pentru Musique):

Daca nu folosesti web cu fete e mai complicat. sa ti explic mai babeste. fata romanca desi nu o vedeai la web, desi era on line pute ai downloada video cu ea datorita lui real downloader care aparea pe pagina ei....rog sa mi raspunda cine mai stie smecheria asta. cred ca nu sunt singurul in tara asta care stie lucru asta

| Musique a răspuns (pentru morosanu55):

Nu știu dacă ești singurul, și chiar nu mă interesează.
Data viitoare fii mai explicit.
Baftă.

| morosanu55 explică (pentru Musique):

O fata de exemplu din rusia e la web. Pe fata aceasta o pot vedea, o pot auzi si pot downloada video cu ea. Mai departe.o fata din Romania e la web. Pe fata din Romania n o vad, n o aud dar datorita programului real downloader pot downloada video cu ea cat timp fata nu este in privat. Aceasta e povestea. Problema mea e urmatoarea nu mai apare real downloader pe pagina fetei romance...rog sa ma ajute cine stie. Uita te pe youtube fata de la miezul noptii la webcam e descarcat tot de mine cu real downloader fara sa o vad sau sa o aud pe fata.E o smecherie. Dar dupa cate cred eu au blocat cu vreun program siteurile de web ca sa nu se mai pata downloada astfel.

| morosanu55 explică (pentru morosanu55):

Pardon...fata de la miezul noptii la webcam e pe xvideo

| morosanu55 explică (pentru morosanu55):

Salut musique... chiar daca nu te intereseaza, poate ai prieteni care se pricep mai bine decat mine la PC, intreaba i te rog si pe ei despre aceasta problema a mea... mersi frumos

| morosanu55 explică:

Id meu eugenatudorei

| Miklos_Iosif_1991 a răspuns:

Buna