| Fast92 a întrebat:

Buna seara, tocmai ce am instalat windows 7 ultimate si el sa instalat cu o tema cu un peste ...nu cu stema de la windows 7 si cu ecranul acela albastru. Ce windows este acesta? cand l-am dat jos de pe net scria windows 7 ultimate.ast raspunsuri.Sanatate!

5 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Cred ca ai descarcat windows8.
Sau ce iti pare cand intra in windows, ce windows apare ca scrie?

| VladPetcu a răspuns:

Este o copie de windows 7 ultimate nu este original schimbi imaginea si gata. Nu te ingrijora.
Funda?

| Nume2 a răspuns:

Daca l-ai luat dupa net poate sa fie si xp si nu sunt bun cele dupa net trebuie original big grin

| TomiiiTza a răspuns:

Windows 7 Ultimate il am si eu si este excelent! Daca nu-ti convine poza o schimbi laughing. Mai grav era daca nu stiai sa-l instalezi ca aveai si tu de la noi... Sanatate!;]

| CleverAdvisor a răspuns:

Windows 7 Dolphin Edition.