| Gr4ff3R a întrebat:

Inainte aveam Windows XP professional acum 2 zile mi-am instalat o tema de windows 7 ultimate iar acum nu imi mai apar programele si icoanele de pe desktop si tot ecranul e negru si mi se mai deschide doar internetul daca poate cineva sa ma ajute eu PROMIT ca i dau funda si vot orice da doar sa ma ajute crying

Răspuns Câştigător
| PeAfara a răspuns:

Ai grija ce theme iti alegi pe viitor.
Am patit si eu, dar cu un antivirus.
Singura solutie pe care am gasit-o a fost reinstalarea Windowsuluiwinking
Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii din cauza licentei... o licenta noua si s-a rezolvatwinking