| Katsu a întrebat:

Buna seara TPU! Am descarcat battlefield 2142, dar cand intru in joc imi cere sa ma loghez la ceva si nu stiu ce sa-i fac. Anul trecut un prieten a trecut pe aici si in 5 minute mi-la rezolvat insa nu mai stiu cum...si greu il gasesc la telefon pentru ca lucreaza la greu cu calculatoare si are mult de munca, iar seara doarme si tot nu dau de el...asa ca pana dau de el va intreb pe voi, poate ma puteti ajuta. Dau funda! O noapte perfecta, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| cornel2121 a răspuns:

Trebuie sa copiezi crack-ul. vezi ce versiune ai jocul(de ex 1.0, 1.2, 1.3) si il iei de pe gamecopyworld,

| ƘЭлT a răspuns:

Salut nu stiu cum trebuie facu dar caut cu disperare jocul imi poti da linkul te rog?