| fyrelord a întrebat:

Buna seara TPU, am si eu o mica problema: mi-am descarcat skype acum de vreo 10 minute, si nu prea stiu sa adaug prieteni, adica desi scriu id-ul de skype, trebuie sa introduc si numarul de telefon, altfel nu pot salva contactul in lista de prieteni. Sper sa ma puteti ajuta. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

La "prieten nou" introduci id dai cautare iar daca apare cea ce cauti dai "adaugare" si gata. Daca nu merge, descarca o alta versiune de skipe.

| fyrelord explică (pentru nutepriveste21):

Asta e, ca nu stiu de unde sa descarc alta versiune.