| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, am o problema...cand am jucat un joc pe PC au început boxele sa paraie, iar după mi-am auzit vocea și tot ce am spus cu 20 de min in urmă cum este posibil? precizez ca nu am microfon.

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

N-are cum să nu ai microfon. Ai, dar nu ştiai tu de el. Altfel e imposibil. Doar nu eşti bântuit de fantome.

| razvan3456 a răspuns (pentru Gizăz):

Raspuns foarte aberant...cine stie cu securistii astia

| Gizăz a răspuns (pentru razvan3456):

Da, e mult mai probabil să fii urmărit de SRI decât să nu ştii că ai un microfon. Foarte logic, nota 10! Mai vorbeai de aberaţii. laughing)

| razvan3456 a răspuns (pentru Gizăz):

Avand in vedere ca nu am niciun microfon, da... exista si posibilitatea asta...si ce treaba are SRI? Exista mai multe tipuri de securitati, dar la mintea ta, ti-am mai spus raspunzi aberant

| Gizăz a răspuns (pentru razvan3456):

Iniţial credeam ca ori trollezi, ori eşti retardat. Dupa m-am uitat pe profil şi-am văzut că eşti doar un puşti cordit. Nesimtirea e normală la vârsta asta. Hormonii.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil ai fost interceptat de extraterestrii? laughing

| razvan3456 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu,dar pe bune sa ma aud la boxe dupa 20 de minute fara sa am vreun microfon...nu am mai pomenit

| Iunix a răspuns:

Dacă te ajută cu ceva îți spun că uneori televizorul meu se aprindr singur fără să-l prpgramez să facă asta si când se întâmpla asta, telecomanda era cu butoanele în sus, pe birou lângă televizor, deci nu aveam cum să apăs pe vreun buton de pe telecomandă din greşeală.

Legat de ce ai spus tu, dacă e adevărat e destul de ciudat. Inseamnă că sunetul a fost înregistrat. Verifică pc-ul să nu ai vreun microfon şi instalează Bitdefender Total Security şi scanează pc-ul pentru viruşi dând " Scanare sistem " NU " Scanare rapidă ". Dacă ai vreun virus ce te spionează Bitdefender Total Security îl va găsii şi-l va bloca, garantez asta. Am avut mai mulți antiviruşi şi Bitdefender chiar îşi face treaba.

| razvan3456 a răspuns (pentru Iunix):

Chiar m-am gandit pentru moment, dar am dat o scanare si nu are nimic

| ReZiSTorr a răspuns:

Ai boxe cu microfon

| razvan3456 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Nu am cu microfon