| SwiTc3r a întrebat:

Buna seara TPU.Am o problema destul de mare (zic eu). Deci sa incepem- Am windows XP sp3 512MB ram (nu e super PC meu, stiu) dar am vrut sa incerc sa vad ca daca reuseam il hostam si nu aveam probleme.Cand am vrut sa deschid Metin2.vmc (Cu Virtual PC) a zis eroarea asta : "the virtual machine could not be started because there was not enough memory available on the host".Am facut tot cum trebuie pana aici, nu am intampinat probleme.(sa nu imi ziceti ca e de la memoria RAM pentru ca am avut un prieten care cu 256MB ram isi tinea un server de metin non-lag (nu era hostat)winking ). Deci ma puteti ajuta? Rog seriozitate.Dau funda
+vot

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| SwiTc3r explică (pentru bursuc001):

Pai de-aia am si postat aici.Ca este mai vizualizata.happy

| bursuc001 a răspuns (pentru SwiTc3r):

Tocmai, NU ai voie să postezi la categorie GREŞITĂ deoarece ÎNCALCI Regulamentul!

Pe viitor, te rog să fi atent/ă unde postezi.

O seară plăcută.

| SwiTc3r explică:

Scuzati categoria