| opryproduction2013 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o problema si am nevoie de ajutorul vostru. Am spart din greseala geamul la un S3 si vreau sa stiu cat m-ar costa sa il inlocuiesc sau daca trebuie sa schimb tot display-ul (tin sa mentionez ca telefonul functioneaza foarte bine atat numai ca din punct de vedere estetic nu e prea frumos big grin ). Va rog sa-mi raspundeti cat mai urgent multumesc!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Display cu touchscreen, rama + montaj te costa 700 lei.

| sltlp a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti doar sticla. Se schimba de obicei display+sticla/touch.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu cred ca gasesti doar sticla.
Te costa in jur de 7-8 milioane.

| opryproduction2013 explică:

Pentru sticla am gasit ceva oferte si nu depasesc 60lei...dar vreau sa stiu cat m-ar costa manopera happy