| bubblex a întrebat:

Buna seara, TPU!

Am o mica problema cu telefonul meu si am nevoie de putin ajutor din partea voastra.big grin

Am un Iphone 4 care a mers foarte ok pana acum, insa am observat ca nu mai pot salva contacte in lista! Atunci cand ma suna cineva, eu ii memorez numarul, iar pe moment totul este in regula, imi apare numele lui in lista de contacte. Insa mai tarziu, mai exact peste cateva ore, contactul imi dispare pur si simplu, iar daca persoana ma suna iar, imi apare numarul, neinsotit de nume. Si nu este vreo problema la numarul de contacte, nu am multe, am doar vreo 70.

Deci, dragii mei, are cineva idee de ce mi se intampla asta si ce as putea face sa nu mi se mai stearga aceste contacte din lista?

Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Kubiz a răspuns:

Ai jailbreak? Daca Da -e de la jailbreak dai restore din itunes
Daca nu tot dai restore din itunes happy