| stolz a întrebat:

Bună seara TPU! Astăzi am vărsat destul de multă cafea pe laptop din cauza fratelui meu, și mi-a apărut pe desktop (în mijloc) o dungă în verticală galbenă și mov... se tot schimbă culoarea, subțire dar foarte enervantă. Clar are legătură cu cafeaua, vreau să știu dacă va dispărea vreodată sad mă enervează extrem de mult...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie dus la curatat si acolo pot sa-si dea seama daca este o problema grava.

| untu a răspuns:

Cand bei cafeaua, sa inchizi laptopul asa ca trebuia sa fii precaut(a)! De ce ni bei cafeaua la masa in bucatarie, nu in camera sau de ce trebuie sa bei cafeaua in camera langa laptopul deschis? Du-l la reparat la un service autorizat, ca lichidul a intrat inauntru laptopului si a afectat circuitele!