| stolz a întrebat:

Buna seara TPU! A curs destul de multă cafea pe laptop-ul meu, la inceput apărea doar o dunga ff subtire pe ecran iar acum tot e alb crying stiu, trebuie dus la un service dar nu pot o sapt-doua... Credeți ca își va reveni?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, daca nu il duci se va strica de tot, si reparatia te va costa dublu, mergi mîine cu el la reparat, sau daca nu poti tu sa mergi, poate ai rude frati surori mama tata cineva din familie sau un prieten prietena de incredere il duce la reparat, ce marcă e laptopul? tu bei cafeaua pe el? nu ai minte in cap?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa ce il duci la service e posibil sa isi revina.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dupa da...

| K0sti a răspuns:

Never!