| alexandrumarin a întrebat:

Buna seara, TPU! CE parere aveti de telefonul SAMSUNG B7350?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Are doi anisori de la lansare deja, deci o s-a cam fie depasit in unele aspecte.

| dragos9234 a răspuns:

Toate Samsung-urile cu resurse mai mici decat google galaxy Nexus sunt porcarii.

| NbhdDaughter a răspuns:

Samsung B7350 este un telefon bun, mai ales daca scrii des mesaje iti este super de folos si nici nu este scump.Si eu ma gandesc sa imi cumpar un telefon dar am deja unul nou..deci ti'l recomand, si apropo, face poze extraordinare si calitatea sunetului este foarte buna.Am vazut si la o prietena, si ii place mult, deci e satisfacuta de acest telefon.

| Dorutoader a răspuns:

E un telefon foarte bun daca il ai pastreaza!