| Vlad_Pyntto_1999 a întrebat:

Buna seara TPU, de cam 3 zile calculatorul meu nu mai lucreaza "normal", ca un exemplu: daca vreau sa deschid orice program, astept mai mult de 3 minute ca acesta sa ruleze, si cand incepe sa ruleze, cat timp il tin deschis, comenzile se excecuta foarte greu.
Tin sa mentionez ca nu ammereu problema asta, dar la 2 din 3 deschideri ale calculatorului se intampla.
Windows-ul a fost reinstalat recent (o saptamana), inainte de reinstalarea windows-ului nu aveam aceasta problema.
Daca stie cineva cum se poate rezolva, sau macar sa tin sub control situatia pana inlocuiesc unele componente mai invechite.
Multumesc anticipat drag TPU.

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Se arde hardul. Ia altul nou. De preferabil ssd.

| Vlad_Pyntto_1999 explică (pentru DryIce):

Am mai cumparat unul acum aproximativ un an si jumatate. Poate fi de la praful dinauntrul unitatii(nu a mai fost curatata de aproximativ jumatate de an)?

| DryIce a răspuns (pentru Vlad_Pyntto_1999):

Reintaleaza windows. Daca problema persista ia alt hdd.