| sftb a întrebat:

Buna seara TPU imi puteti spune niste jocuri petru pc-ul meu
ram:2gb
procesor:Amd Athlon(tm)4450B
placa video integrata:Ati Radeon 3100 graphic(700mb nu stiu daca sunt reali) dar totusi imi merg jocurile sacadat si nu stiu de ce

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iti merg jocurile sacadat deoarece la nici o placa video, fie ea de 200 sau de 999999 lei memoria nu e imporntanta. Sunt alte lucruri mai importante.
Ce placa de baza ai?

| sftb explică (pentru sltlp):

Hewlett-Packard HP Compaq dc5850 Small Form Factor

| sltlp a răspuns (pentru sftb):

Din pacate laptopul tau nici la vremea lui nu a fost bun in jocuri. Iti dai seama cred cum e la cerintele actuale.

| Evolution a răspuns:

E foarte slab mai ales că ai placă video integrată, nu prea ai ce jocuri să joci...

| TeusMTC a răspuns:

Pai incearca :
PROTOTYPE 1 SAU 2
BATTLEFIELD 2 SAU 3
FIFA-de la 2011 in sus
CRISYS