| Roxyfrumy a întrebat:

Unde pot sa comunic cei de la Facebook ca sa imi pot recupera contul meu personal? Ca imi apare eroare la toate si nu stiu ce sa fac.Nu ma pricep asa de bine cu limba engleza.

9 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Facebook azi nu merge la PC pe telefon doar si aia mai naspa!

| Roxyfrumy explică (pentru cfrtobias):

De ce? din ce cauza

| OldSoul a răspuns:

Voi incerca sa-ti raspund pe limba ta.

pentru comunicare cu legatura sefului facebuk, tu trebuie sa vorbeste forte bine lemba engleza, dar dk zic ca nu te pricepe ase bine cu limba engle, cred ca o problema vei avea.

Uit-e Facebook la sefu facebuk https://www.facebook.com/......ttps?/zuck

| cfrtobias a răspuns (pentru Roxyfrumy):

Se repara se face reimprospatare la iei (update)

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru OldSoul):

Este o eroare la Facebook, își revine happy

| Roxyfrumy explică (pentru QElenaBoghiu):

Va multumesc ca ma-ti spus :*

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Roxyfrumy):

Cu drag ❤️

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai liniștită Zuckerberg vb bine lb romana

| CarcotasulVesel a răspuns:

Intrebare pusa acum 10h
acum 2m a fost la tembelizor pe PorcTeVe cum, ca a fost atac cybernetic si s-a rezolvat tot, tot in dimineata asta

happy fucibuci!