| anonim_4396 a întrebat:

sunt aceeasi diavolitza, nu pot sa intru pe contul vechi deoarece imi apare o eroare de autentifcare. credeti ca as putea face ceva pentru a-mi recupera contul? multumesc DarKjoceR pentru consolari

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cumva ai introduc gresit parola sau e-maiul?happyMai incearca inca o datawinking
Daca nu reusesti intra sus la ''Contact'' si vb cu Raluca. O sa rezolve ea problemawinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poate ai gresit cand ai introdus e-maiul sau parola...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Fuga scrie la: contact@tpu.ro, problema ta!
Mult succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil nu ai introdus corect parola sau mail-ul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia legatura cu @nebundupatine. puteti manca floricele impreuna.si el are aceeasi problema. laughing