| StandBY a întrebat:

Buna seara, va rog imi puteti spune cum sa fac sa imi apara la status Not at my desk... imi apare doar Busy... Multumesc anticipat + funda happy

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Optiunea "Not at my desk" era doar la Messenger 9, acum la versiunea noua exista doar "Available" si "Busy".
Oricum, pentru "Not at my desk", trebuie sa selectectezi "busy" si apoi scrii la status 'not at my desk'

7 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Pai scrie tu manual ^ ^.
P. S. Esti standby de pe metin2RO? =)

| funxhouse a răspuns:

Ii dai click pe BUSY si iti apar mai multe mesaje, inclusiv ''not at my desk''

| HyuLa a răspuns:

Pai scrii tu acolo la status,, Not at my desk'' enter si gata
laughing

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Ia-ti messenger 8

| Amma_8769 a răspuns:

Pai, din cate stiu eu, not at my desk si celelalte iti apar deat la Messenger 8
tu ce mess ai?

| Fake a răspuns:

Chestii cu Not At My Desk erau la mess 7 si 8, dar si cand intri pe mail.yahoo.com te loghezi si sus in dreapta iti apare acolo si sunt toate inclusiv Not at my desk. Funda?

| StandBY explică:

Nu nu sunt de pe ro ^^