| SacuiuRobert926 a întrebat:

Buna seara, vreau sa va spun ca atunci cand conectez un stick de 16 gb cu usb c la telefon imi zice dispozitiv neacceptat. Dispozitiv USB nu este acceptat. Ce pot sa fac ca sa imi poata citi va rog ca nu vreau ca banii pe care i-am dat sa fie degeaba? Dar daca conectez la laptop, merge si citeste fara probleme dar problema e la telefon.Am Samsung galaxy a70. Se numeste ce am eu stixk team m181 16 gb.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Telefonul tău are funcția otg și trebuie să meargă.
Trebuie să formatezi stickul în format fat 32 la un PC/laptop.
Detalii aici:
https://www.etuo.ro/......phone/1686