| alicia2000 a întrebat:

Buna,sotul meu munceste in Anglia si tocmai si-a cumparat un laptop,dar, la deschidere i s-a cerut o adresa de mail.i-am facut eu adresa doar ca ii arata parola incorecta si nu il poate deschide altfel.stiti cumva ce s-ar putea face? dau funda! M

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Probabil si-a luat un laptop cu sistemul de operare windows 8 ceea ce inseamna ca trebuia fie sa aiba optiunea sa isi faca un cont atunci, fie trebuie sa se faca un cont pe msn.com sau Microsoft.com. Dupa ce se face contul trebuie sa aiba si internet.
O zi placuta,

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Poate in componenta parolei, tu ai folosit diacritite, care nu sunt si la tastaturile default din Anglia.

Fa alt cont yahoo pentru el doar sa fie.com sau.uk

Laptopul este nou? Din magazin?