| anny_2450 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta. Cand intru intr-un folder cu poze, chiar daca am setat thumbnails, nu pot sa vad poza fara sa o deschid. Nu stiu daca am fost destul de clara, sunt cam paralela cu chestiile astea, dar sper ca ma puteti ajuta. Mersi mult

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Poti sa incerci urmatoarele:
Inn folderul cu pozele, intra in Tools, Folder Options, View, apoi DEBIFEAZA "Always show icons, never thumbnails"

5 răspunsuri:
| darkrider a răspuns:

Ce windows folosesti?

| Bellatris a răspuns:

Click dreapta pe o imagine -> Open with-> Windows Picture and Fax Viewer. Ar trebui sa mearga. thinking

| Bellatris a răspuns:

Da, dar poate ai vreun program de vizualizat imagini care face probleme, sau din contra ai avut si l-ai sters si pozele inca raman setate pe programul acela.

| anny_2450 explică:

Windows 7, darkrider.
Queenbeee, nu vreau sa dau open with. Vreau sa vad poza direct in folder atunci cand e thumbnail

| anny_2450 explică:

Mersi, darkrider. Nu am gasit happy