| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac ca atunci cand deschid un folder si apoi sa intru in alt folder din acel folder sa nu mi se mai deschida zeci de ferestre ci doar unaaa! M-am saturat.Am setat la folder options:open each folder in the same window dar tot degeaba ca nu vrea.Am widows 7.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cred ca ai ceva virusi!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Am avut dar i-am sters.E bine unde am setat eu? Daca nu e bine stii cumva unde sa setez sa nu mai patesc asa?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e parerea ta! E bine, oricum aia e setarea implicita, asa ca nu stiu ce ai setat. Repet, inca ai virusi! Foloseste Kaspersky!