| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa ma ajutati in privinta indoielii mele big grin. Cine a cumparat de pe "TelefonulMeu.eu" si ce parere aveti despre calitatea produsului? Pentru ca am observat ca acolo preturile sunt mai ieftine decat in alte magazine si mi-e frica sa nu fie "contrafacute", dupa cum zice mama laughing. Deci, se merita sa cumpar de acolo, avand in vedere ca vreau sa iau un telefon nu chiar ieftin? Astept raspunsurile voastre! :* Cel mai complex primeste funda!

2 răspunsuri:
| LuciaDavis a răspuns:

Eu am comandat un telefon de pe TelefonulTau.eu si sunt multumita de elhappysi nu a fost scump.nu e contrafacut. Cand un telefon e contrafacut, la limbi gasesti doar din acelea chinezelaughing

| Anonymus_4606 a răspuns:

Mersi mult ca m-ai lamurit! blushing