| INNES a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi informatii despre wordpress? Vreau sa-mi editez blogul si nu stiu cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Adevarat ce spune si brotacelul ucoz e mai bun am incercat si eu word press da nu te ajuta pe ucoz e mai simplu spre ex site ul meu http://radiovaculesti.ucoz.ro

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti faci blog pe www.ucoz.ro... am incercat si eu wordpress-ul, da mi-am prins repede urechile... Ucoz-ul este foarte usor de folosit si ai la dispozitie multe informatii pe forum.ucoz.ro.

| shannygelu a răspuns:

Pe wordpress.com?

| INNES explică (pentru shannygelu):

Da

| shannygelu a răspuns (pentru INNES):

Adevarat ce spune si brotacelul ucoz e mai bun am incercat si eu word press da nu te ajuta pe ucoz e mai simplu spre ex site ul meu http://radiovaculesti.ucoz.ro

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Lasa wordpress-ul. Pe ucoz e mai usor chiar daca toata lumea spune ca nu e asa. Pe wordpress poti macar sa faci un forum? Poate ca da dar iti dar seama ce durere de cap e? Ucoz va fi mereu net superior. Foarte multi folosesc wordpress pentru ca nu vor sa faca ceva foarte mare ( acum mai sunt si excepti, oameni care cunosclimbajele de programare foarte bine si pentru ei e o joaca de copii).