| ßiαηċα a întrebat:

Stiti cumva cum pot afla cati rami are pc-ul meu? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe "My Computer" si selectezi ultima optiune "Properties". Vezi acolo ca in afara de memorie, scrie ce sistem de operare ai si ce procesor.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dai click dreapta la iconita de la My computer si dai click pe Proprieties. Iti arata acolo mai multe printre care si cati rami ai.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu click dreapta pe my computer>properties

| Punishment a răspuns:

Click dreapta pe My computer->Properties.
Si in Meniu ce iti apare ai jos la Computer: ai procesoru si rami.

| sy46 a răspuns:

Start- Run. si scrii acolo dxdiag

| rZv995 a răspuns:

Dai clic Dreapta pe My Computer si dai clic stanga pe Proprietati si acolo joc o sa iti apara RAMI.

| ßiαηċα explică:

Nu mai raspundeti la intrebare pentru ca am aflat. Multumesc oricum :*

| ErroRs a răspuns:

Click dreapta pe "My Computer" si selectezi ultima optiune "Properties". Vezi acolo ca in afara de memorie, scrie ce sistem de operare ai si ce procesor.