| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum se poate da reblog pe tumblr la un post de al tau? Trebuie sa ai un anumit numar de follower-eri? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sus in dreapta este un semn cu doua sageti dai clik si dupa aia iti apare un nou link cu poza aia dai in jos si dai clik pe reblog post.Succes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai conteaza...eu ma refeream la how to reblog yourself... poate asa intelegeti mai bine, in fine. trebuia sa folosesc o extensie. Missing E se numestethinking

| Youkillme a răspuns:

Nu in sus la poza est un semn e cel din mijloc asa doua sageti una sub alta apasa pe ea si jos scrie reblog si apasa!

| anonim_4396 explică (pentru Youkillme):

La mine(pe blog, nu pe dashboard) apare doar: Edit; Delete; Dashboard si sub ele, Install Theme straight face, iar pe dash nu apare nimic de genul astawinking

| Youkillme a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar pe lenta sus in coltul fiecarei poze este acest simbol cu 2 sageti invirtinduse apasa pe ea nu trebuie sa intri in acauntul tau! 1

| anonim_4396 explică (pentru Youkillme):

Nu intelegi ca nu este? Parca nu intelegi ce intrebare am pus. VREAU SA REBLOGEZ UN POST PROPRIU(de ex. o poza, un citat, ceva postat de mine).
De reblogat de la alticineva stie toata lumea!winking

| CleverAdvisor a răspuns:

Butonul delfin.