| andreeamkz a întrebat:

Stiti cumva daca se pot instala teme pe telefonul Samsung GT-S5560 sau cum as putea sa il personalizez? Si de ce imi spune uneori memorie plina cand intru pe internet?

1 răspuns:
| valyx47 a răspuns:

Pai pe telefoanele Samsung mai vechi nuprea poti instala teme. Poti pe de alta parte sa descari o imagine, de preferat mai lata decat lunga ca sa se duca pe 3 ecrane si o pui ca imagine de fundal si din setari de la ecran o pui si ca imagine la meniu. Sper ca te-am ajutat! Funda :X