| myrunna13 a întrebat:

Stiti cumva de ce daca pun un CD in laptop, si se aude acel " zgomot" ca se incarca, ca il citeste, de ce nu imi apare nimic?straight face Nu stiu ce i-am facut, dar pur si simplu il citeste, apoi se opreste sunetul si atat. Nu apare nimic. Dau funda happy.

4 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Daca nu merge asa intra la my computer si acceseaza,, patretelul acela micut'' in care apare un CD:d

| myrunna13 explică (pentru ir3al):

La mine nu apare straight face si nici cand conestez ceva prin usb nu merge straight face...

| iamthelaW a răspuns:

Mai multe detalii, te rugam... cum ar fi sistemul de operare? (Windows 7, Xp, OSX etc)