| alexutza_6990 a întrebat:

Stiu ca poate este o intrebare destul de stupida dar ideea e ca mi-am descarcat un programul superantispyware care imi gaseste in fiecare zi cate 200-300 de cookie-uri aparute peste noapte de pe tot felul de site-uri pe care nu am intrat (amazon, gwallet, rubiconproject, doubleclick, etc). Este normal sau e posibil sa am un virus? (desi antivirusul spune ca laptopul est curat)

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde ce gluma trista de antivirus ai...
In plus, halogen001 e posibil sa aiba dreptate!

| halogen001 a răspuns:

E posibil sa fie o strategie a programului superantispyware pentru a-si justifica utilitatea.

| buffa a răspuns:

Posibil sa ai un virus.