| dyannee a întrebat:

Buna! Sunt fata si as dori sa-mi cumpar un telefon nou.As dori marca nokia si ceva mai elegant, subtirel, dar nici foarte scump si sa fie in tendinte, sa se auda tare, sa aiba memorie buna si camera incepand de la 3 megapixeli! Multumesc kiss Sper sa ma ajutati si pentru cel mai frumos model dau funda!;-)

Răspuns Câştigător
| smartalogu a răspuns:

Pt ca fundita trebuie sa mi-o dai mie (mu ha ha ha ha ). Ia vezi tel asta iti place? http://www.gsmarena.com/nokia_6303_classic-2658.php

5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Bznă, Dyannee! Eu îţi recomand Samsung Corby. E de calitate, include toate calităţile pe care le-ai enumerat mai sus + că este cu TouchScreen (adică nu are butoane, lucrezi cu degetul). Este foarte practic, elegant şi cool! Costă doar 500 de lei (5 milioane, în banii vechi) şi cu abonament, costă puţin.La cosmote este 1 leu cu ofertă la nu ştiu ce abonament.Merită încercat!

Aici ai informaţii: Compania Samsung a lansat, telefonul mobil Corby sau S3650, creat special pentru utilizatorii de reţele sociale, terminalul oferind acces direct la Facebook, MySpace şi Twitter.
Samsung Corby este un telefon creat pentru tineri care permite accesul direct la cele mai populare reţele sociale, oferindu-le acestora posibilitatea să-şi updateze din mers profilul. Cu Samsung Corby, utilizatorii pot accesa cu usurinţă site-uri precum Facebook, MySpace, Twitter, YouTube, Flickr, Picasa şi Photobucket.

Corby are un ecran sensibil la atingere de 2, 8 inch (7 cm) o cameră foto de 2 megapixeli, memorie extensibilă până la 8 GB, radio FM, MP3 player şi cântăreşte doar 93 de grame. Corby Samsung încorporează, de asemenea, tehnologia TouchWiz UI şi sistemul tactil de feedback care fac operaţiunile touch screen simple şi intuitive.

„La nivel global, suntem numărul unu în telefoane full-touch screen şi recunoaştem importanţa reţelelor sociale în industria de telefonie mobilă modernă. Publicul ţintă al lui Samsung se află în centrul strategiei de afaceri, iar designul şi funcţionalitatea lui Samsung Corby răspund necesităţilor audienţei tinere – o foarte bună conectare digitala şi un preţ accesibil", a declarat JK Shin, Executive Vice President and Head of Samsung Electronics Mobile Communications Division.

Şi aici imagine: http://www.247online.ro/wp-content/uploads/2009/11/samsung-corby.jpg

Succes în găsirea telefonului perfect! Îmi dai fundiţă?

| dyannee explică:

Va multumesc, dar nu, nu este ceea ce imi doresc.
Insa doresc sa dau unuia din voi fundita, dar nu stiu sfatuiti-ma voi, nu imi apare si pace, stiu ca mi-a aparut o singura data si in rest la toate intrebarile pe care le-am pus nu vad sa-mi apara sa dau fundita thinking ma intreb de ce? crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi uite eu îţi recomand un 7210 supernova. Şi eu ffolosesc unul de ăsta şi sunt foarte mulţumit.Are şî slot de card micro SD, MP3 player
sau mai poţi încerca un expres music, nu mai ţin minte exact care ii denumirea comecială, doar de fabrică care nu ţi-o pot comunica din motive obiective dar îi 52 şi ceva
sau intră aici şî vei gşi toate telfoanele Nokia produse la Jucu în România.Ai de unde să alegi.Succes şi sper că te-am ajutat un pic.
http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand samsung sgh j150 http://www.etrubka.com/images/Samsung_SGH-J150-1.jpg
Card pana la 4gb. camera 1, 3 mp dar la mine se vede mai bine ca unu de 4. 2 a lui un prieten. nu e scump. se aude tare (. mp3)
si rezista la trante mi l-a calcat o masina si merge ca nou! deci cred ca este destul de bun. fudna :d

| Eu4EverX a răspuns:

Nokia n86 imi place foarte mult modelul nu stiu tie:P

http://www.bloggersbase.com/......5a74f.jpeg