| Zectra a întrebat:

sunt Iosif si am o intrebare: de vreo saptamaba laptopul meu face figuri, il aprind, porneste, se uneste steagul ala cu multe culori apoi tot ecranul e negru. Ce are? Dau funda

Răspuns Câştigător
| SekinRo a răspuns:

Ba fi atent e normal baga-l prin hdmi sau vga la un monitor daca mrg apesi windows si p pe tastature si dai pc screen only
si o sa mearge daca nu mrg pe monitor inseamna ca trebuie sa updatezi biosul daca vr sa il updatezi da mi un mail la razvanmitu2006@gmail.com

| Zectra explică (pentru SekinRo):

Iosifstancu81@gmail.com

| Zectra explică (pentru SekinRo):

Da unde gasesc Windows

| Zectra explică (pentru SekinRo):

Iosifstancu81@gmail. com

| Zectra explică (pentru SekinRo):

Emailul ala cu 81... scuze nu e bun cel bun e iosifstancu5@gmail.com