| luizalulu23 a întrebat:

Sunt putin in dubiu..nu stiu daca sa imi cumpar un router wireless.eu am rds dar nu am mult net pe telefon. daca imi cumpar un router voi avea wi-fi sau nu e profitabil sa cumperi? doar cine stie sau are happy

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Se merita sa ai router wireless deoarece o sa ai in casa, sau unde il pui, pe telefon/tableta internet. Daca ai laptop, foarte bine, deoarece o sa mergi unde vrei cu el, deoarece nu trebuie sa tii un cablu dupa el.
Plus ca nu e foarte scump... http://bit.ly/1cJhUvx

| Ionait a răspuns:

Vei avea wi-fi atata vreme cat te vei afla in raza de actiune a router-ului (cativa zeci de metri). Per total se merita (cel putin cand stai pe acasa - iar prin oras, pe la prieteni, sigur vei gasi alt wi-fi).

Daca ai nevoie de sfaturi in legatura cu alegerea unui router poti sa-mi lasi un mesaj si iti raspund cat pot de repede.

| Gabi001 a răspuns:

Se merita ai ai un router in casa deoarece poti intra gratuit pe telefon pe internet prin wi-fi, mai ales cai net de la digi ca mine happy

| cristianfrunza a răspuns:

Vezi ca dau astia la RDS Routere cu 3lei pe luna chirie, sunt noi si sunt buna, eu mi-am luat unul si isi face treababig grin

| IustinDiac a răspuns:

La ruterul wifi conectezi telefonul, tableta, smarttv si orice dispozitiv modern cu acces la internet incluzand frigiderul. Este anormal sa nu ai unul.

| wasambi a răspuns:

Conteza. happy In esenta, ar merita doar daca folosesti mai mult de 2 dispuzitive pentru internet. big grin Adica, doar pentru telefon nu s-ar merita.