| stefaniatoderasc2002 a întrebat:

Buna sunt stefania! vroiam sa va intreb daca sa-mi dati si mie un cod webkinz. JD ca imi plac foarte mult si chiar nu stiu de unde sa imi cumpar si macar daca nu imi dati unul spuneti-mi de unde se cumpara! Va rog! Cum am mai spus daca nu vreti sa imi dati unul macar spunteti de unde sa imi cumpar!sad

Răspuns Câştigător
| Lavinia01 a răspuns:

Pai se gaseste la orice magazin Careffour.Ncosta mult intre 30-49 lei noi.Depinde de animalut. Sper din tot sufletul ca team ajutat.Si eu am fost in situatia ta.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Buna draga! alege si tu unul de aici e gratis! http://konturi.ro/parole/webkinz.com/ apropo ...cati ani ai?

| KimK a răspuns:

Buna, stefania happy. poti sa-ti iei webkinz din hipermarket-urile ( exemplu: kaufland, real, carefour etc...), iar acum sunt mai ieftine pentru ca este promotia de craciun. preturile incep de la 11. 99 lei pana la 59. 99 lei happy. sau poti sa-ti faci un cont de proba happy
sper ca te-am ajutat. imi dai te rog fundita?batting eyelashes

| SugarStar a răspuns:

La toate Carrfoururile din tara. Si la CORA 3 modele exclusive. Se gaseste in unele orase si la Kaufland.

| luana2001 a răspuns:

Pai se gaseste la orice magazin Careffour.Ncosta mult intre 30-49 lei noi.Depinde de animalut.

| ÐiÐi a răspuns:

Real, Kaufland, Carrefour, Peni, etc.La Kaufland sunta nimalute cu 17. 99, nu lil'kinz, eu mi-am luat un hasky si e foarte dragut, sunt si animalute cu abomament LUX 79, 99 atat costa nu se merita sa iti iei cu abonament LUX.La Real sunt unele animalute cu 25 de lei si nu la promotie de sarbatori. Ia-ti de la Peni hamster cu20 lei sunt draguti si sunt la promotie, grabeste-te cat mai prinzi promotia!

| vally1234 a răspuns:

Pai codurinu stiu ca nu am dar am vazut prin jud. arges ( scuze daca nu esti dinn elcrying) in mioveniin kaufland siin pitesti ( nu mai stiu magazinu scuzebig grin ) si in bucuresti la cora)

| maria4343 a răspuns:

Eu ti-as recomanda la benzinariile hei eu de acolo mi-am luat o siameza

| BuryBerry a răspuns:

Sincer am un singur cont dhi e al meu deci...

Cauta la orice magazn: Diverta, cora, carfur...etc.
Deasemenea poti gasi si la librari... daca stai in bucuresti iti va vii usor sa gasesti

| eliza_9788 a răspuns:

Sal sunt eliza mai intai zi-mi de unde esti sa iti spun de unde sa cumperi