| 100vlad a întrebat:

Buna T. P. U,
Am o problema, de ce nu ma lasa sa imi schimb rezolutia din 800 by 600 in 1024 by768, daca o schimb, mi se face tot negru si nu mai vad nimic, merge pe rezolutie mai mica, si pe cea medie, dar mie imi trebuie rezoluatia normala, si nu ma lasa, placa video ii : Intel(R) 82845G/GL/GE/PE/GV Graphics Controller

Va rog, ajutati-ma, dau funda si vot puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Pentru ca nu it suporta monitorul rezolutia acea. Ti-a mers pana acum sa inteleg?

| 100vlad explică (pentru DragoStefaN):

Daa, da nu stiu dc, mi-am schimbat PC, si acum nu mai merge asa, o fii din Driver?

| 100vlad explică (pentru 100vlad):

Daaa, mi-a mers, la alte PC-urii, da la asta nu mai vreea sa mearga pe o rezolutie normala, decat cea de 800by600

| DragoStefaN a răspuns (pentru 100vlad):

Ai optiunea de selectare a rezolutiei de 1024x768 sau se duce doar pana la 800x600?

| 100vlad explică (pentru DragoStefaN):

Am optiunea, dar cand o selectez, si ii dau,, Apply,, se face tot negru, si trebuie sa ii restez revolutia din nou pe cea veche