| anonim_4396 a întrebat:

Tableta mea nu are magazin play și am instalat eu. Problema este ca îmi cere un cont la dispozitiv. Când încerc sa adaug cont îmi apare ca conexiunea la server nu poate fi deschisa. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| evelinadiana a răspuns:

Ana Maria, am avut si eu aceeasi problema. Ai Ceasul si ora setate corect? Ai wi-fi pe dispozitiv? Contul inca e bun? Haide sa vorbim pe facebook mai multe ca aici nu e chathee hee cauta-ma : Cozan Evelina

| Paula555 a răspuns (pentru evelinadiana):

Da...sunt setate corect și contul e bun