| Anonim124635 a întrebat:

Buna tepeu rolling on the floor. Stie cineva cum pot schimba contractul de la digi? Deoarece este pe o viteza foarte mica(contractul a fost facut de tata)si as vrea sa il schimb. Stie cineva cum pot sa fac acest lucru si as vrea sa il fac online deoarece cu virusul nu imi prea vine sa ma duc la sediul lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sună mai întâi la ei și spune-le cum merge netul. Intră pe https://www.digiromania.ro/asistenta/servicii-aplicatii/speedtest si la telefon le spui ce ți-a ieșit aici. Poate trebuie să dea ei reset la ceva, așa a fost si la noi. Cică ceva ar rămâne blocat la viteză mică, dar după ce mi-a zis la telefon că a resetat chestia aia a mers netul bine.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu: da un telefon si o sa afli.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa fie si tatal tau de fata ca il intreaba cei de la DIGI.

| mihai69 a răspuns:

Online, dacă ai datele contului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulțumesc pentru fundiță. S-a rezolvat problema?

| Anonim124635 explică (pentru anonim_4396):

Inca nu deoarece nu sunt acasa

| Anonim124635 explică:

Va multumesc tuturor pentru ajutor