| Andreea555012 a întrebat:

Știți cumva niste aplicații ( GRATIS ) prin care pot transfera muzica de pe un smartphone cu sistem de operare android pe o tableta cu sistem de operare iOS?
Mulțumesc. Dau funda!

1 răspuns:
| lauboss a răspuns:

Din pacate nu sunt astfel de aplicatii care pot transfera fisiere de pe android pe ios(sau invers). Deoarece de pe ios poti sa transferi un fisier tot pe un telefon sau tableta care sa aiba ios.Dar de pe android poti transfera fisiere pe orice telefon(in afara de cele cu ios). Sper ca te-am lamurit. Funda?