| OfficialFallingStar a întrebat:

Buna[!]
Tocmai azi mi-am cumparat o pereche de casti pentru calculator. De obicei, eu stiam ca nu trebuie instalate sau altceva. Cand le'am bagat in calculator nu au mers, dar in schimb au mers pe mp3 si la Tv. Boxele merg foarte bine. Nu stiti ce pot sa fac?

Normal ca, pentru un raspuns care imi rezolva problema, dau fundita [!] :X

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Trebuiesc setate de acolo de la driver.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Asta, pentru ca ori e oprit din sunet, ori ai volumul la 0 date la ele din pc.intra-n start, control pannel, la audio si uita-te pe-acolo, daca nu gasesti acolo intra la driverul de sunet tongue

| OfficialFallingStar explică:

Pai cum sa am volumul dat la 0 daca boxele merg? straight face

| badboyvlad a răspuns:

Ce windows ai?
la drivere e problema
cauta pe yutube, daca zici ca leai cumparat si ne merg... s-ar putea sa ma fi patit cineva care a rezolvat problemabig grin
depinde si de castile tale, da de obicei nu necesita nimic (softuri)