| DenisIonut01 a întrebat:

Tocmai ce am instalat Opera si as vrea sa stiu cum pot sa fac sa nu mi se mai deschida fila noua cand apas pe marcaj sau home, eu vreau sa se deschida in aceeasi pagina. si optional daca stiti cum sa fac cand dau deschidere in tab nou sa nu counice (arate) direct la tabul deschis si la fel cand dau click dreapta la adresa si dau lipeste si du-te. Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Tii apasat tasta Ctrl si dai click pe link-ul dorit. Pentru a deschide intr-o noua pagina dai click dreapta pe link si selectezi Open in New Window.

| DenisIonut01 explică (pentru Dismally):

Eu vreau exact cum ai zis ctrl click dar numa dintr-un click normal fara click dreapta sau ctl click

| Dismally a răspuns:

Asta nu stiu daca se poate, doar daca faci tu pagina pe care o accesezi si setezi la link sa deschida un nou tab sau window.