| Sikki a întrebat:

Tocmai m-am abonat la internet mobil Vodafone, si as vrea sa stiu daca se consuma cand stau online pe yahoo messenger, sau cand navighez. (caci nu as prea vrea sa fac cost aditional) Si daca imi puteti spune la cat trebuie sa epelez ca sa aflu cate minute am, cat trafic am. Mersi!

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Buna. Pe mess traficul este destul de mic daca navighezi creste iar daca stai pe youtube e printre cele mai mari. Ca sa verifici cat mai ai - trimite sms din aplicatie la *123#.

1 răspuns:
| Asdffd a răspuns:

*123# sau *1234# :]