| TheMusicBoy a întrebat:

Acum 2 ore imi faceam un document in word si dintr-o data mi se stinge laptop-ul. Era in priza si toate cele. Am incercat sa il bag la incarcat fara baterie si nu apare nicio luminita. Nu stiu de ce face asa! Nu a avut nicio problema pana acum. E de la brand-ul Lenovo! Daca stiti cum as putea sa il fac sa porneasca mi-ati fi de mare ajutor!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai garantie il trimiti in service, daca nu mergi la un service. Probabil ti-a murit sursa sau e defect la placa de baza.